Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Müdürlüğü

Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Müdürlüğü yakın Bozkurt Caddesi, Yahşibey, Yahşibey Mahallesi, Osmangazi, Bursa, Marmara Region, 71000

  • Adres: Altıparmak, Bozkurt Cd. No:13 D:1, 16050 Osmangazi/Bursa, Türkiye
  • Telefon: +90 224 220 32 99
  • Web sitesi: tff.org
  • Enlem, Boylam: 40.1894087, 29.0505613

Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Müdürlüğü, bugünkü çalışma saatleri

Haftanın günü Açık Kapat
Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Müdürlüğü yorumlar
2023-09-18 Emre

Federal Devlet Dairesi'yle her defasında güzel bir deneyim yaşamaktayım. Personeller son derece ilgili ve yardımsever. Müşterilere her konuda yardımcı oluyorlar. Hizmet kalitesi oldukça yüksek ve fiyatlar da makul seviyede. Ambiyansı da oldukça hoş ve rahatlatıcı.

2023-09-18 Ceren

Federal Devlet Dairesi'nin ambiyansı ve dekorasyonu oldukça etkileyici. Hizmet kalitesi ve müşteri hizmetleri de bir o kadar iyi. Ancak fiyatlar biraz daha uygun olabilir. Yine de genel olarak memnun kaldım.

2023-09-18 Berk

Federal Devlet Dairesi'nin tesisleri oldukça modern ve temiz. Personel ilgili ve profesyonel. Fiyatlar biraz yüksek olsa da hizmet kalitesi buna değer. Son derece memnun kaldım ve tekrar gitmeyi düşünüyorum.

2023-10-03 Nazlı

Federal Devlet Dairesi'nde geçirdiğim zaman boyunca personel son derece yardımcı oldu. Hizmet kalitesi oldukça yüksek ve fiyatlar makul seviyede. Ambiyansı da oldukça hoş ve sakin. Tekrar gitmek isterim.

2023-10-08 Berkay

Federal Devlet Dairesi'nde çalışan personeller son derece kibar ve yardımsever. Hizmet kalitesi oldukça yüksek ve fiyatlar da makul seviyede. Tesisler oldukça temiz ve modern. Genel olarak memnun kaldım.

2023-10-13 Deniz

Federal Devlet Dairesi'nde geçirdiğim vakit boyunca herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım. Personeller son derece profesyonel ve hizmet kalitesi oldukça yüksek. Fiyatlar da uygun düzeyde. Tekrar gitmek isterim.

2023-10-18 Elif

Federal Devlet Dairesi'nin ambiyansı oldukça hoş ve sakin. Personeller ilgili ve yardımsever. Hizmet kalitesi oldukça yüksek ve fiyatlar uygun düzeyde. Tesisler de oldukça temiz ve modern. Son derece memnun kaldım.

2023-10-23 Damla

Federal Devlet Dairesi'nin ambiyansı oldukça etkileyici. Personeller son derece kibar ve yardımsever. Hizmet kalitesi de oldukça yüksek. Ancak fiyatlar biraz daha uygun olabilir. Yine de genel olarak memnun kaldım.

2023-10-28 İsmail

Federal Devlet Dairesi'nde her zaman güzel bir deneyim yaşamaktayım. Personeller oldukça ilgili ve yardımsever. Hizmet kalitesi oldukça yüksek ve fiyatlar da makul. Ambiyansı da oldukça hoş. Tekrar gitmek isterim.

2023-11-02 Ayşe

Federal Devlet Dairesi'nde çalışan personeller son derece profesyonel ve kibar. Hizmet kalitesi oldukça yüksek ve fiyatlar da uygun düzeyde. Tesisler de temiz ve modern. Son derece memnun kaldım.

2023-11-07 Eren

Federal Devlet Dairesi'yle her gittiğimde güzel bir deneyim yaşamaktayım. Personeller son derece ilgili ve yardımsever. Hizmet kalitesi çok iyi ve fiyatlar da makul seviyede. Ambiyansı da oldukça hoş ve rahatlatıcı.

2023-11-12 Selin

Federal Devlet Dairesi'nin ambiyansı oldukça hoş ve sakin. Personeller ilgili ve yardımsever. Hizmet kalitesi oldukça yüksek ve fiyatlar da uygun düzeyde. Tesisler de temiz ve modern. Son derece memnun kaldım.

Deneyiminizi nasıl değerlendirirsiniz? Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Müdürlüğü?
Fotoğraflarınızı yükleyin
Desteklenen dosyalar
.jpg .png .jpeg .gif

Ayrıca ilginizi çekebilir

Bu yerlere hiç gittiniz mi?